web analytics
Cep telefonlarında olması gereken en kullanışlı 3 uygulama
radmin
1 dakika okuma süresi

Cep telefonlarımızdaki mobil uygulamalar hayatımızın önemli öğeleri durumuna geldi. Bu yüzden onlarca kategoride birbirinden farklı ve kullanışlı uygulamalar bulmak mümkündür. ve İOS işletim sistemlerine sahip cep telefonlarında olması gereken en kullanışlı 3 uygulama hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

NOISE Mobil Uygulaması

Cep telefonların olması gereken en kullanışlı 3 uygulama arasında Noise gelmektedir. Özellikle müzikle ilgilen bir kişi iseniz telefonunuz için en kullanışlı uygulama Noise mobil uygulamasıdır. Android ve İOS sürümü olan uygulama elektronik müzik severler için hazırlanmıştır. Müzik dinleme zevkinizi mobilden daha kullanışlı yaşamanızda olacak bir uygulamadır.

WeDo Mobil Uygulama

En kullanışlı yapılacak listelerini hazırlamak istiyorsanız WeDo uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulamanın özellikleri arasında bilgisayar, tablet ve telefonlarla birlikte kullanılmasıdır. Ayrıca Android ve İOS sistemleri tüm telefonlarda ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca telefonlarda fazla yer kaplamaması ile de öne çıkmaktadır.

AUTOSET Mobil Uygulama

Android telefonlar için kullanışlı uygulamalar arasında yer alan AUTOSET, konut işlemcisi olarak sunulmuş gibi duruyor. Özellikleri arasında wifi gibi telefon işlemlerinin otomatik açılıp kapanmasını sağlıyor. Örnek vermek gerekirse bir oyu oynarken bazı telefon özelliklerini kendisi kapatır ve açar. Bunun yanında bu işlemleri zaman çizelgesi ile de kullanıcılara yardımcı oluyor. Özelliklerine bakacak olursak kullanışlı ve gerekli mobil uygulamalar arasında yer alıyor.

Etiketler: , ,